novinky
modely
galerie
Shop
Kontakt
  
HOMEčeskyenglish  
   O SPOLEČNOSTI  
   
 

Česká firma D-TOX Praha s.r.o. společně s firmami TONIKS s.r.o. a Ing. Vodička Jaroslav v únoru 2005 úspěšně dokončila homologační testy nových terenních vozidel UAZ "SIMBIR"  (3160, 3162-long) a UAZ "HUNTER" (31519, 3153-long), určených pro evropský trh. Homologace vozidla UAZ "PATRIOT" (3163) se provédla v roce 2006. Na výše uvedená vozidla montujeme motory odpovídající normám EURO-3. Na výběr jsou dvě modifikace turbodieselu, polský motor 2.5 ANDORIA a italský motor 2.9 VM MOTORI. Všechna vozidla prochází u nás předběžnou přípravu před kompletaci nových motorů.

Při prodeji našich vozidel UAZ vystavujeme technický průkaz a poskytujeme záruku na dobu 24 měsíců nebo ujetí 100 tisíc km. Prodávané modely prošly homologaci typu N1, tj. s odečtem DPH.

V současné době na území České republiky působí 7 servisních středisek. V budoucnu plánujeme zvýšit tento počet na 25.

Dodací lhůta pro libovolné vozidlo z naší nabídky činí 35 dní počínaje okamžikem podpisu smlouvy. Pokud je dotyčný model na skladě, pak lhůta činí 1 den.

V případě vývozu do státu Evropské unie nebo třetích států můžeme poskytnout certifikát původů EUR-1 od celních orgánů. V dané situaci DPH se neplatí. Do států Evropské unie, kde je povolen prodej vozidel s normou EURO-2, můžeme dodat vozidla UAZ s jinými motorovými jednotkami nebo nová vozidla starších modelů na výměnu pro starší technické průkazy.